شرکت چای اردیبهشت

شرکت چای اردیبهشت از سال ۱۳۹۸ با دیدن استقبال شما عزیزان از چای کوزه طلایی براین شد تا وب سایت شرکت چای اردیبهشت را راه اندازی کند تا هرکس از هرجای این کشور بتواند این چای را خریداری کرده و از طعم و مزه ی آن لذت ببرد.

همانطور که در مقاله ی چای کوزه نشان گفته شد ، این شرکت بعد از دیدن استقبال شما عزیزان از چای کوزه طلایی و دیگر محصولات شرکت چای اردیبهشت ، و بعد از راه اندازی وب سایت این شرکت اقدام به افتتاح بخش های مهمی در سایت مانند مقالات آموزشی کرد تا بتواند دانش خود را در زمینه ی چای با شما عزیزان به اشتراک بگذارد . همچنین علاوه بر وب سایت شرکت چای اردیبهشت اقدام به راه اندازی پیج اینستاگرام این شرکت کرد ، که با عضویت در این پیج میتوانید به مقالات آموزشی و تخفیفات ویژه و محصولات جدیدو … دسترسی پیدا کنید .

شما در وب سایت چای کوزه طلایی میتوانید با عضویت در خبرنامه از تمامی تخفیفات ویژه ، محصولات جدید و همچنین محصولا ت ویژه ، جشنواره ها و اطلاعیه های مهم و تمامی مقالات جدید با خبر شوید و هیچ چیز را از دست ندهید . برای عضویت در خبرنامه ی وب سایت چای کوزه طلایی و دریافت تمام اطلاعات و خدمات از طریق ایمیل کافیست ایمیل و نام خود را در پایین صفحه ثبت کرده تا در خبرنامه ی وب سایت چای کوزه طلایی عضو شوید.

شرکت چای اردیبهشت

علاوه بر تمامی بخش های مهم این وب سایت ، ما بخش تماس با ما را راه اندازی کرده تا با مشتری ها یا بزرگترین داریی مان بیشتر در ارتباط باشیم شما عزیزان میتوانید هرگونه انتقاد پیشنهاد و هرگونه مشکلی که داشتید را با ما درمیان گذاشته و مارا درهرچه بهتر کردن خدمات و محصولاتمان یاری نمایید .

اگر سوالی درزمینه ی چای داشتید میتوانید سوال خود را از همین بخش مطرح کرده و پاسخ خود را در قالب یک مقاله ی آموزشی دریافت کنید.