شرکت چای اردیبهشت

شرکت چای اردیبهشت

شرکت چای اردیبهشت با سابقه ای درخشان در صنعت چای در سال ۱۳۹۸ با دیدن استقبال مردم از این محصولات بر این شد تا وب سایت شرکت کوزه طلایی را راه اندازی کند تا تمام مردم ایران از هرجا بتوانند این محصول را خریداری کنند .

در حال حاضر این وب سایت با بخش های متنوع و مختلف پاسخگوی نیاز شما در صنعت چای خواهد بود و شما عزیزان به راحتی میتوانید از بخش فروشگاه محصولات خود را خریداری کنید ، و درباره ی آنها نظر بدید و نظر دیگران را ببینید ، از بخش مقالات آموزشی به راحتی میتوانید پاسخ هر سوالی که درباره ی صنعت چای داشتید را در این بخش بیابید ، و اگر سوالی داشتید آن را از ما بپرسید و جواب خود را در قالب یک مقاله ی آموزشی دریافت کنید .

  • فروشگاه شرکت چای اردیبهشت
  • مقالات آموزشی
  • تماس با ما
  • خبرنامه
  • پیج اینستاگرام

فروشگاه شرکت چای اردیبهشت

شما عزیزان به راحتی میتوانید محصولات این شرکت را از بخش فروشگاه خریداری کنید و نظرات دیگر کاربران را درباره ی محصولات ببینید و نظرخود را برای هر محصول ثبت کنید .

مقالات آموزشی

ما در شرکت چای کوزه طلایی همواره در تلاش هستیم تا با ارائه ی محتوای مناسب سطح دانش جمعی درباره ی چای را بالا ببریم .

شما عزیزان میتوانید با مطالعه ی مقالات ما در بخش مقالات آموزشی خیلی سریع و ساده دانش خود را در زمینه چای بالا ببرید ، همچنین میتوانید نظر خود را برای ما ارسال کنید و سوالات خود را از ما بپرسید و پاسخ خود را سریع دریافت کنید .

تماس با ما

اعتماد مشتری همواره بزرگترین دارایی ما بوده و هست ، به همین دلیل ما بخش تماس با ما را راه اندازی کردیم شما عزیزان به راحتی میتوانید از بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید و نظر خود را برای ما ارسال کنید تا ما برای کسب رضایت شما تلاش کنیم ، همچنین اگر شما سوالی در زمینه ی چای داشتید خیلی راحت میتوانید از این بخش با ما در میان بگذارید و پاسخ خود را در قالب یک مقاله ی آموزشی دریافت کنید

خبرنامه

برای اطلاع از تمامی مقالات آموزشی و مقالات آموزشی جدید همچنین اطلاع از تمامی تخفیفات و جشنواره ها و محصولات ویژه و محصولات جدید در خبرنامه ی شرکت چای اردیبهشت عضو شوید و هیچ چیز را از دست ندهید ما تمامی موارد بالا را به شما اطلاع میدهیم .

شما عزیزان برای ثبت نام در خبرنامه کافیست از پایین همین صفحه اقدام کرده و همین حالا عضو خانواده ی بزرگ چای کوزه طلایی شوید.

پیج اینستاگرام

شرکت چای اردیبهشت برای راحتی شما عزیزان اقدام به راه اندازی پیج اینستاگرام کرده تا شما عزیزان بتوانید از مقالات آموزشی استفاده کرده و از محصولات ویژه و جدید و تخفیفات و جشنواره ها مطلع شوید و از طریق این پیج برای خرید های خود کد تخفیف دریافت کنید .